Utrke – gdje smo sudjelovali

UTRKE 2011.

2. međunarodna biciklijada “Nacionalni park Una 2011”, Bihać, 05.06.2011.

10. XCO “Podbadanj 2011”, Crikvenica, 22.05.2011.

13. MTB Cup Croatia, Vodice, 08.05.2011.

Utrka LISAC, Grobnik, 23.04.2011.

 

UTRKE 2010.

1. MARATON I BICIKLIJADA BK PROMETA, Ogulin  09.10.2010.

PARENZANA, Vižinada 25.09.2010.

7. XCO DUBOVAC, Karlovac 05.09.2010.

BICIKLIJADA CRIKVENICA, Crikvenica 22.08.2010.

XC ROKOVA, Klana, 15.08.2010.

BICIKLIJADA MRKOPALJ, Mrkopalj 05.08.2010.

8. XCO RIM – PAZINSKA JAMA, Pazin 01.08.2010.

BICIKLIJADA VRBOVSKO, Vrbovsko 31.07.2010.

BICIKLIJADA NOVALJA, Novalja 28.07.2010.

FULL MOON – NOĆNA BICIKLIJADA, Pula 25.07.2010.

UČKA MARATON, Lovran 25.07.2010.

BICIKLIJADA GORNJI KNEGINEC, Gornji Kneginec 24.07.2010.

4. XC PINGUENTINA, Buzet 18.07.2010.

OTVORENJE BICIKLISTIČKIH STAZA, Gospić 17.07.2010.

2. BICIKLIJADA VRBNIK, Vrbnik 10.07.2010.

BICIKLIJADA GRADA GOSPIĆA, Gospić 10.07.2010.

BICIKLIJADA MARUŠIĆANSKA FEŠTA, Marušići 04.07.2010.

BICIKLIJADA SV. PETAR U ŠUMI, Sv. Petar u šumi 03.07.2010.

3. HUMANITARNI MARATON OGULINSKIM STAZAMA, Ogulin 27.06.2010.

4. MEMORIJALNA BARKANOVA BICIKLIJADA, Otočac 26.06.2010.

1. BICIKLIJADA KOTAČEM NA GRADINU, Josipdol 25.06.2010.

USPON NA ZAVIŽAN 2010, 19.06.2010.

XCO JASKA 2010 – 1. Memorijal  Ivan Cvetić “Piko”, Jastrebarsko 13.06.2010.

PLJEŠEVICA 2010., Plitvička jezera 05.06.2010.

17. XCO ČUDNA ŠUMA, Samobor 31.05.2010.

9. XC PODBADANJ 2010, Crikvenica 23.05.2010.

2. MTB KUP CROATIA, Vodice 25.04.2010.

13. XC RONJGI ’10, Viškovo 18.04.2010.

XC SAJMENI DANI, Jastrebarsko 11.04.2010.

XC SAJMENI DANI, Zlatar 28.03.2010.

SAJMENI DANI ’10, Sesvete 21.03.2010.

UTRKE 2009.

SAVIČENTA BICIKLIJADA, 31.10.2009.

39. PULSKA BICIKLIJADA, 04.10.2009.

PARENZANA MARATON, 27.09.2009.

1. AMATERSKA BICIKLIJADA – GROBNIK, 26.09.2009.

1. MTB BICIKLIJADA PO KANFANARŠTIN, 26.09.2009.

HC Japetić, 20.09.2009.

BODUL BIKE, Krk 13.09.2009.

BICIKLIJADA ‘TRI JEZERA’, Ogulin 06.09.09.

6. XCO Dubovac ’09. – CRO Cup & UCI C2, 30.08.2009.

7. MTB MARATON RISNJAK, 30.08.2009.

BICIKLIJADA CITTANOVA – NOVIGRAD, 23.08.2009.

ROKOVA XC KLANA, 16.08.2009.

BICIKLIJADA PUNAT, 15.08.2009.

4. MTB UČKA MARATON, 26.07.2009.

10. BICIKLIJADA VRBOVSKO, 25.07.2009.

XC PAZINSKA JAMA ’09

CESTOVNA BICIKLIJADA GRADA GOSPIĆA, 18.07.2009.

MTB UTRKA GRADA GOSPIĆA, 11.07.2009.

MARA&TONČEK ’09, 04.07.2009.

BICIKLIJADA VRBNIK NA OTOKU KRKU, 05.07.2009.

RAVNOGORSKIM ZELENIM STAZAMA, 04.07.2009.

3. MEMORIJALNA BARKANOVA BICIKLIJADA, 27.06.2009.

USPON NA ZAVIŽAN 2009, 21.06.2009.

6. KARLOVAČKI BICIKLISTIČKI MARATON – memorijal “Željko Cuklina”

3. MTB maraton TROCAL PSUNJ 2009, Pakrac

16. XC Samobor 2009, 31.05.2009.

8. XCO Podbadanj 2009, Crikvenica; 24.05.2009.

CRNA OVCA, Krk 09.05.2009.

11. MTB XCO, Vodice 03.05.2009.

10. XC Ronjgi 2009, 19.04.2009.

BICIKLIJADA POVODOM DANA PLANETA ZEMLJA, Cres 19.04.2009.

SKRAPING 2009, Ugljan 07.03.2009.

UTRKE 2008.

PAKLENICA – JASENICE – ZRMANJA, 19.04.2008.

Hrvoje Mudrovčić, Damir Cvitković, Josip Kraljić, Božidar Cvjetičanin.

ISTRA TERRA MAGICA 2008, 04.05.2008.

Hrvoje Mudrovčić – 17. mjesto u Sport 2 kategoriji, vrijeme 2:07:13 na stazi Small i uspješno završena prva XC Maraton utrka s licencom

USPON NA ZAVIŽAN 2008, 21.06.2008.

Start Sv. Juraj: H. Mudrovčić (48.)

Start Oltari /M: T. Strelec (3.), M. Marić (4.), D. Cvitković (5.), D. Tonković (10.), J. Kraljić (11.),  M. Kranjčević (12.), J. Šprajc (25.), Z. Kranjčević (26.), B. Cvjetičanin (53.)

Start Oltari /Ž: S. Labrović (2.)

XCO JAPLENŠKI 2008 ZA KUP HRVATSKE, Delnice, 29.06.2008.

H. Mudrovčić – SPORT 2 / 16. mjesto (6 bodova)

BICIKLIJADA GRADA GOSPIĆA, 19.07.2008.

Hrvoje Mudrovčić (2. mjesto_M), Snježana Labrović (3. mjesto_Ž), Marijan Marić (4.), Damir Cvitković (6.), Josip Kraljić, Božidar Cvjetičanin, Darko Ružić, Elvis Francetić

REVIJALNA BICIKLIJADA VRBOVSKO, 26.07.2008.

Božidar Cvjetičanin, Damir Cvitković, Krešimir Devčić, Vladimir Florijan, Elvis Francetić, Snježana Labrović, Marijan Marić, Robert Mulvaj

3. MTB MARATON UČKA, Lovran, 27.07.2008.

Hrvoje Mudrovčić, 8. mjesto u SPORT 2 kategoriji

6. MTB MARATON RISNJAK, 31.08.2008.

Božidar Cvjetičanin, Damir Cvitković, Krešimir Davčić, Vladimir Florijan, Elvis Francetić, Josip Kraljić, Snježana Labrović, Marijan Marić, Hrvoje Mudrovčić, Robert Mulvaj, Darko Ružić

3. XCC JASKA 2008, 07.09.2008.

Hrvoje Mudrovčić, 16. mjesto u SPORT 2 kategoriji

PARENZANA 2008, 28.09.2008.

Hrvoje Mudrovčić, 11. mjesto u SPORT 2 kategoriji

1. XC GABRIN MARATON, 05.10.2008.

Hrvoje Mudrovčić, Josip Kraljić

Oglasi

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava / Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava / Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava / Izmijeni )

Google+ photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google+ račun. Odjava / Izmijeni )

Spajanje na %s